program na 11.-13. 9.

pátek 11. 9.

16:38 Koncert: Eli-s Band

koncert folkové kapely, Basa-Michal Veselý, Kytary-Jirka Hajn, Eli-S-zpěv 


sobota 12. 9.

15:38 koncert Jana Bičovského

Jan Bičovský svou podmanivou hrou na kytaru a hlasem barvy skotské whisky už jednou v Bramboru38 vytvořil neuvěřitelně krásnou atmosféru...

 

 

17:38 koncert Alasdaira Bouche (GB)

Tvorba britského zpěváka a skladatele Alasdaira Bouche se pohybuje mezi alt-folkem, melodicky silným popem a blue-eyed soulem. Jeho texty jsou velmi osobní a má citlivý přednes, kvůli kterému se jeho styl dá charakterizovat také jako zpovědní blues. Pravidelně navštěvuje Německo, Rakousko, Polsko, Francii, Belgii, Velkou Británii, Švýcarsko a také Českou republiku.

 


neděle 13. 9.

14:38 Pohádka: Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

Úsměvné příběhy zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka. Představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi vzniklo na motivy stejnojmenné dětské knížky Arnolda Lobela. Jedná se o úsměvné příběhy dvou kamarádů: zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka. Právě PŘÁTELSTVÍ je hlavním tématem našeho představení. Na jednoduchých a vtipných příhodách dětem ukážeme, jak důležité je mít někoho rád a někomu pomáhat. Jak důležité a krásné je PŘÁTELSTVÍ. Kombinace loutek, reprodukované i živé hudby, hravé scénografie a nápaditého scénáře přinese malému i velkému divákovi radost z návštěvy představení. Účinkují Magdalena Zimová a Martin Matejka.
 
 

 15:38 Koncert Jana Fice

Brněnský bluesman (a kytarář tvořící svébytné nástroje pod značkou Red Bird Instruments) Jan Fic se na hudební scéně výrazněji prosadil před dvěma lety albem "Město". Deska, žánrově pevně zakotvená v blues, ale zároveň čeřící jeho vody elektronikou a značně svojským přístupem k žánrovým konvencím, zaujala posluchače i odbornou veřejnost. Není tedy divu, že se na následovníka čeká s jistým napětím. Díky kampani na Startovači (běží až do 23. července, už teď ji ale lze označit za úspěšnou) je jisté, že druhá autorská studiovka Jana Fice vyjde pod názvem "Potom" už letos v září.

 

Spolupořadatelem kulturního programu je: Cykloservisové vybavení věnovalo www.cyklonaradi.cz