program na 3.-6. 9.

čtvrtek 3. 9.

17:38 koncert Tadeáše (covers)

Mladá vycházející hvězda z Doks!


pátek 4. 9.

16:38 Koncert: Sada na opravu duší

Kapela, která staví svou muziku na pilířích folku, country a bluegrassu vznikla v roce 2018 kolem Máry a Vlaďase, kteří hudebně spolupracují od roku 2007. Spolu s Monikou tvoří doprovodnou kapelu zpěvačce Katce, která disponuje jemným a osobitým hlasem.Inspiraci kapela nachází napříč současnou hudební scénou, část repertoáru tvoří písně převzaté, jiné s vlastním textem a slovo dostávají i písně autorské.

Název kapely odkazuje především na duševní pohodu, kterou by měla naše muzika navozovat. Tímto stanoviskem se kapela zříká jakýchkoliv vztahů s cyklistikou.

 


sobota 5. 9.

17:38 koncert Alasdaira Bouche (GB)

Tvorba britského zpěváka a skladatele Alasdaira Bouche se pohybuje mezi alt-folkem, melodicky silným popem a blue-eyed soulem. Jeho texty jsou velmi osobní a má citlivý přednes, kvůli kterému se jeho styl dá charakterizovat také jako zpovědní blues. Pravidelně navštěvuje Německo, Rakousko, Polsko, Francii, Belgii, Velkou Británii, Švýcarsko a také Českou republiku.

 


neděle 6. 9.

14:38 Pohádka: Tři medvědi a drzá Máša 

Medvědi šli na med, takže chaloupka je prázdná, Mášenka se v lese nudí, a tak vleze dovnitř oknem, jak to bude dál? Hrají: Dora Bouzková, alternace Jiřina Vacková

 

 

17:38 koncert Martina E. Kyšperského

v Bramboru sólově vystoupí hudebník, frontman a hlavní autor repertoáru kapely Květy

 

Spolupořadatelem kulturního programu je: Cykloservisové vybavení věnovalo www.cyklonaradi.cz